RATSALAAGRID 2024

Registreeri laagrisse!

Keri lehte edasi, et leida hinnakiri!

Laagrid on 1 päevased ja 5 päevased.   Valige kuupäev millal soovite osaleda ratsalaagris ja täitke registreerimisvorm!


Registreerimiseks palun kerida lehte edasi ning täita registreerimisvorm või kirjutada meie meiliaadressile (ponisoidud@gmail.com): ratsalaager ning mis vahetus, lapse nimi, vanus, Tema ning Teie soovid laagris ning eripärasused (allergiad, ravimid jne).

Esmakordselt alustasime 2021 suvel Uustalus lastelaagritega. Tänavu 2024 aastal tulevad laagrid, aga veelgi sisukamad, arendavamad ja huvitavamad. Laagriprogamm:

Laagris pakume korralikku majutust koos 4x päevas toitlustamisega, loomadega tegelemist (söötmine, hooldamine), ratsutamist 2x päevas, teooriatunde, ponitalutus õpet, maatööd, matkamist looduses, külastust Jääaja Keskuses ja praamisõitu Saadjärvel, ratsamatka (kui laagris osaleb vähemalt 5 oskajat, kes saavad hakkama vabas looduses traavi ja galopiga), õhtust orienteerumismängu, toredaid sporditegevusi, käelist tegevust, lõkkeõhtuid ja muid vahvaid tegevusi! Väljasõidupäeval käime ka toidupoes, mis eeldab iga lapse enda taskuraha.

Suurepärane võimalus anda oma lapsele hetki, et nautida loomade seltskonda ning värsket õhku. Planeerime palju tegevusi ning tänu sellele väheneb lastel ekraaniaeg. Arvestame kõigi vajadustega ning palume nendest ette teatada! Kaasa kindlasti oma veepudel ja peakate.

NB! Registreerumisel tuleb tasuda 50% broneerimistasu 10 päeva jooksul peale arve saamist, ning laagritasu tuleb tasuda 10 päeva enne laagri algust!

Ühes laagrivahetuses on vähemalt 10 kuni 15 last. Kui ei täitu  vahetuses vähemalt 7 last, siis saadame kirja ja palume last teise vahetusse registreerida.

Peale Teie registreerimisvormi saamist, saadame Teile tagasi registreerimise kinnitamise meili kaudu 7 tööpäeva jooksul. 

Kui ilmneb, et laps ei saa laagris siiski osaleda (palume teada anda varakult, vähemalt 10 päeva enne laagri toimumist). Ratsalaagri summast broneeringusummat ei tagastata.


AJAKAVA

 Ratsalaager

5-päevased ratsalaagrid

Laagrinädala maksumus 360 eurot 

Lapsed vanuses alates 8-ndast eluaastast kuni 18 eluaastat.

Tegeleme taluloomadega ja 2x päevas toimuvad ratsatrennid, matkame, mängime, orienteerume hilisõhtul, korraldame lõkkeõhtuid ja teeme palju muid põnevaid tegevusi.   

1.laager 01.07-05.07 LAAGER ON TÄIS

2.laager 15.07-19.07 viimased kohad

3.laager 22.07-26.07


5-päevased laagris käime hobustega maastikul (maastikule  lähevad  kesktase ja oskajad). Toimuvad platsitrennid ning osavamatel on võimalus hüpata, teeme ponidega/hobustega maatööd, käime looduses ja praamiga sõitmas . Teeme ööorineteerumismängu, küpsetame lõkkel pulgasaia, teeme lõkkeõhtu, pannkoogihommiku, sooja ilma korral käime ujumas jpm.

1-päevases laagris tegeleme ratsutamisega 2 x päevas, tegeleme taluloomadega, õpime ponitalutust, küpsetame pannkooke, käime looduses matkamas, toimub orienteerumismäng ning teeme muud põnevat.
1-päevased  loomasõbra ratsalaagri kuupäevad 2024

( ponid või hobused )

Laagripäeva maksumus 95 eurot 1 laps

Põhirõhk on ratsutamisel, kuid tegeletakse ka taluloomadega.

Alates 6-ndast eluaastast kuni 17 eluaastat.
Lapse registreerumisel kirjutada, mis kogemus lapsel hobusega on (võib olla ka täiesti algaja, aga mingi kokkupuude hobustega võiks olla olemas).


1.laager 09.07 LAAGER ON TÄIS!

2.laager 11.07 LAAGER ON TÄIS!

3.laager 30.07 LAAGER ON TÄIS!

4.laager 31.07 LAAGER ON TÄIS!

5.laager 02.08 LAAGER ON TÄIS!

6.laager 06.08 LAAGER ON TÄIS!

7.laager 07.08 LAAGER ON TÄIS!

8.laager 08.08 LAAGER ON TÄIS!

19.laager 10.08 LAAGER ON TÄIS!

10.laager 11.08 LAAGER ON TÄIS!

11.laager 14.08 LAAGER ON TÄIS!

12.laager 17.08 LAAGER ON TÄIS!

13.laager 18.08 LAAGER ON TÄIS!


* RATSALAAGRIS ON KOHUSTUSLIK KAASAVÕTTA OMA VEEPUDEL JA PEAKATE.

Laagrisse registreerimine


Hinnakiri lastelaagritele


5- päevane ratsalaager


360€

1-päevane ratsalaager  ilma ööbimiseta

95€